Офіційний дистриб'ютор в Україні

ELEMIS ULTRA SMART Pro-Collagen Aqua Infusion Mask - Маска, 50 мл

  • ULTRA SMART Pro-Collagen Aqua Infusion Mask
  • Артикул: 50149 В наявності
    • -25%
    • 4 480 грн.
    • 3 360 грн.


Розгладжуюча маска проти зморшок

ПЕРЕВАГИ: зволожує, відновлює, живить

ULTRA SMART Aqua Shuttle Технологія поєднує в собі інноваційні комплекси морських водоростей, які дають помітні результати. Ласкаво просимо в еру смарт догляду за шкірою. Ця клінічно протестована маска інтенсивно зволожує і допомагає підтримувати гідро-ліпідний бар’єр шкіри, забезпечуючи шкірі гладкість і пружність. Помітний перетворюючий результат через 28 днів! Цей унікальний продукт поєднує в собі комбінацію спеціалізованих водоростей з інноваційною технологією доставки активних інгредієнтів в глибокі шари шкіри, усуває тонкі лінії і мімічні зморшки. Рукавиця для змивання маски в наборі. Маска розроблена для всіх типів шкіри.

Официальный
Офіційний магазин ELEMIS в Україні
Бесплатная доставка
Безкоштовна доставка за 1-2 дні
скидка
10% знижка на перше замовлення
Накопительные скидки
Накопичувальні знижки до 10%
Подарок
Подарунок до кожного замовлення

Створена на основі технологій ULTRA SMART і комплексів активних інгредієнтів, ця клінічно протестована маска протистоїть множинним ознаками старіння, забезпечуючи трирівневий підхід до гідратації. ULTRA SMART Hydra-Infusion Complex, який містить гіалуронат натрію, поповнює вологу і допомагає зменшити втрату води. ULTRA SMART Aqua Shuttle Technology повільно випускає капсульовану комбінацію водоростей і зволожувачів, щоб підтримувати оптимальний рівень зволоження упродовж 24 годин. ULTRA SMART Line Fighting Complex націлений на боротьбу з глибокими лініями, відновлення пружності та еластичності.

Шкіра з віком стає тонкою, втрачаючи пружну архітектуру як в молодості. Шкіра також старіє від зневоднення, що призводить до глибоких ліній і зморшок. ULTRA SMART Pro-Collagen Aqua Infusion Mask пропонує передові технології і гідратацію потрійної дії для підвищення короткочасного і довгострокового рівня зволоженості шкіри. Після 28 днів використання ця маска забезпечує візуально перетворюючі результати, покращуючи зовнішній вигляд глибоких ліній, повертає пружність і еластичність шкірі. Забезпечує свіжість і сяяння.

Клінічно доведено зменшення тонких ліній і глибоких зморшок, повертає еластичність і пружність шкіри.

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ ELEMIS ULTRA SMART Pro-Collagen Aqua Infusion Mask:

ULTRA SMART HYDRA-INFUSION COMPLEX — насичена гіалуронатом натрію і Полінезійською водою для миттєвого зволоження. Комбінація двох червоних водоростей перешкоджає трансепідермальній втраті вологи і сприяє глибокому зволоженню.

ULTRA SMART AQUA SHUTTLE TECHNOLOGY — інноваційна технологія забезпечує інтенсивне зволоження упродовж дня, завдяки повільному вивільненню інкапсульованого екстракту водоростей і водно-човникової системі доставки.

ULTRA SMART LINE FIGHTING COMPLEX — створений для стимуляції синтезу колагену, підтримуючи шкіру в оптимальному стані. Для усунення тонких ліній і глибоких зморшок, і повернення пружності та еластичності — для супер перетворюючих результатів.

ЕТАПИ НАНЕСЕННЯ

Для найкращого результату використовуйте 3 рази на тиждень, на очищену шкіру. Наносьте на обличчя і шию. Залиште на 20 хвилин для впливу. Видаліть залишки за допомогою вологих ватних дисків або теплої води, або вологою теплою рукавицею, яка є в комплекті.

Відео про продукт

Ми в інстаграм @elemis_ukraine