Офіційний дистриб'ютор в Україні

Наша обіцянка

Чиста правда

Ми ставимо безпеку та ефективність вище тенденцій. Ми були першими, хто використав натуральні і біоінженерні компоненти в формулах з високим ступенем трансформації, і робимо це вже більше 30 років.

Здоровье кожи

Зроблено на совість

Склад нашої продукції, перш за все, дає ефективний результат. Ми гармонійно поєднуємо активні екстракти рослин з перевірених джерел з потужними біоінженерними аналогами, не виснажуючи при цьому природні ресурси землі.

Проверенные результаты

Безпечні формули без ризику для здоров’я

Наші формули проходять незалежні споживчі та клінічні випробування, щоб гарантувати ефективність і безпеку кожного продукту. Ми дотримуємося суворої етики продукту, яка забороняє використання 2000+ потенційно шкідливих компонентів, які можуть викликати зайве подразнення та сухість, в тому числі: алюміній, штучні барвники, кам'яновугільна смола, DEA, формальдегід, гідрохінон, метілізотіазолінон / метілхлорізотіазолінон, мінеральні масла, оксибензон, парабени, фталати, ретінілпальмітат, SLS / SLES, тальк, триклокарбан і триклозан.

Приятный уход за кожей

Ефективний склад

Наші формули проходять незалежні споживчі та клінічні випробування, щоб гарантувати ефективність і безпеку кожного продукту. Ми прагнемо до результатів, які ви можете побачити і відчути зсередини і назовні.

Очевидные инновации