Офіційний дистриб'ютор в Україні

ELEMIS Pro-Collagen Insta-Smooth Primer - Праймер (без кольору), 50 мл

  • Pro-Collagen Insta-Smooth Primer
  • Артикул: 50986 В наявності
    • -25%
    • 1 904 грн.
    • 1 428 грн.


Праймер для вирівнювання рельєфу шкіри і пор

ПЕРЕВАГИ: зміцнює, згладжує, удосконалює

Гладкість в одному русі. Помітно зменшує видимі зморшки, тонкі лінії і пори, чудово готує шкіру до нанесення макіяжу, забезпечуючи свіжість і ідеальне обличчя на цілий день.
 

Официальный
Офіційний магазин ELEMIS в Україні
Бесплатная доставка
Безкоштовна доставка за 1-2 дні
скидка
10% знижка на перше замовлення
Накопительные скидки
Накопичувальні знижки до 10%
Подарок
Подарунок до кожного замовлення

Перший у своєму роді продукт-праймер від ELEMIS. Цей неймовірний антивіковий праймер усуває границі між шкірою і косметикою. Він створений з використанням нашого унікального Кріо-зміцнюючого комплексу, охолоджуючої суміші кріо-екстрагованих Бурих водоростей в поєднанні з італійською Льодовиковою водою, яка сприяє формуванню більш пружної шкіри. Середземноморські водорості Padina Pavonica допомагають підтримувати водний бар’єр шкіри, надаючи відчуття зволоженості. Натуральні морські екстракти створюють миттєвий і тривалий ліфтинг ефект для гладкого, бездоганного зовнішнього вигляду.

Праймер зменшує видимість пір, тонких ліній і зморшок, створюючи зволожене, «гладке полотно» для нанесення ідеального макіяжу.

НЕЗАЛЕЖНІ КЛІНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ:

97 % погодилися, як прекрасно використовувати цей праймер для бездоганного макіяжу.

97 % погодилися, що продукт робить шкіру більш гладкою.

92 % погодилися, що продукт надав шкірі пружність.

88 % погодилися, що праймер помітно зменшив появу пір.
 

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ ELEMIS Pro-Collagen Insta-Smooth Primer:

CRYO-FIRMING COMPLEX — охолоджуюча комбінація, створена в процесі Кріоекстракції на основі Бурих водоростей і Італійської льодовикової води з Monte Rosa. Цей унікальний комплекс забезпечує пружність шкіри.

Падіна Павоніка — екстракт з віялоподібних Середземноморських водоростей допомагає підтримувати зволожуючий бар’єр шкіри, надаючи їй гладкість.

Натуральні морські екстракти — мікс екстрактів морських водоростей, зібраних з усього світу, який забезпечує миттєвий і довгостроковий ефект, для гладкості і пружності шкіри.

ЕТАПИ НАНЕСЕННЯ

Після очищення, тонізації і зволоження шкіри нанесіть невелику кількість праймера на долоні і розподіліть на обличчя. Потім нанесіть макіяж або залишайтеся nude. Використовуйте щодня або за потребою.
 

Відео про продукт

Ми в інстаграм @elemis_ukraine