Офіційний дистриб'ютор в Україні

ELEMIS Ultra-Conditioning Lip Balm - Поживний бальзам для губ, 10 мл

  • Ultra-Conditioning Lip Balm
  • Артикул: 00060 В наявності
    • -25%
    • 980 грн.
    • 735 грн.


Зволожуючий догляд для губ

Переваги: зволожує, живить, наповнює

Миттєво зволожуючий бальзам для губ з вмістом комплексу біоліпідів і мангової олії забезпечує наповнення, відновлення і зволоження навіть найсухіших губ. Губи залишаються гладкими, еластичними і зволоженими з найніжнішим ароматом свіжої м'яти і ванілі.

Официальный
Офіційний магазин ELEMIS в Україні
Бесплатная доставка
Безкоштовна доставка за 1-2 дні
скидка
10% знижка на перше замовлення
Накопительные скидки
Накопичувальні знижки до 10%
Подарок
Подарунок до кожного замовлення

Цей миттєво зволожуючий бальзам для губ з використанням біоліпідного комплексу ELEMIS і мангової олії створює шовковисто-легкий бар'єр для утримання вологи на губах. Інкапсульована гіалуронова кислота діє як магніт, притягуючи молекули води для регідратації.

Ефективна доставка і вивільнення молекул гіалуронової кислоти гарантує, що навіть найсухіші губи стають чуттєвими, а також відновленими і зволоженими. Ваші губи гладкі, еластичні і зволожені ваблять ніжним ароматом м'яти і ванілі.

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ ELEMIS Ultra-Conditioning Lip Balm:

Олія Манго - надає шкірі втрачену пружність і еластичність, бархатистість і м'якість. Особливо рекомендується застосування олії манго для щоденного догляду і профілактики старіння сухої, збезводненої і в'янучої шкіри обличчя. Допомагає стабілізувати дихання клітин і ліпідний обмін в шкірних покривах.

Олія Ши - карістероли, що входять до складу олії, мають регенеруючі властивості, здатні активізувати синтез колагену. Властивості УФ-фільтрів сприяють уповільненню старіння шкіри. Жирні кислоти, присутні в олії, мають захисну дію на шкіру, а саме оберігають її від зневоднення і висихання.

Натрію гіалуронат - інкапсульована гіалуронова кислота діє як магніт, притягуючи молекули води для регідратації.

ЕТАПИ НАНЕСЕННЯ

Наносьте на губи протягом дня за необхідності.

Ми в інстаграм @elemis_ukraine