Офіційний дистриб'ютор в Україні

ELEMIS Peptide4 Night Recovery Cream-Oil - Нічний крем-сироватка, 30 мл

  • Peptide⁴ Night Recovery Cream-Oil
  • Модель: 50163 В наявності
    • -30%
    • 2 100 грн.
    • 1 470 грн.


Нічний крем-сироватка

ПЕРЕВАГИ: зволожує, відновлює, живить

Це нічний крем-олія синхронізується з нічними ритмами шкіри, забезпечує дію зволожуючого крему і ніжний захист олії. Сприяє активному природному відновленню і оновленню шкіри вночі. Vogue зазначив продукт як «показовий нічний догляд» для «відновлення і пожвавлення шкіри». Для всіх типів шкіри.

Официальный
Офіційний магазин ELEMIS в Україні
Бесплатная доставка
Безкоштовна доставка за 1-2 дні
скидка
10% знижка на перше замовлення
Накопительные скидки
Накопичувальні знижки до 10%
Подарок
Подарунок до кожного замовлення

Шкіра слідує природним циркадним ритмам, створюючи хвилі активності, які змушують клітини виконувати важливі процеси в певний час дня, а відновлення і оновлення прискорюються вночі. Час цих процесів має життєво важливе значення для балансу шкіри та її здоров’я.

Тетрапептид ELEMIS, натхненний цими циркадними ритмами, допомагає підтримувати природні процеси відновлення шкіри. Негативний вплив довкілля, подорожі, порушення сну і сучасне життя можуть впливати на циркадні ритми, спричиняючи їхню несинхронізацію. Цей нічний крем-олія поєднує в собі олію насіння Перили і ексклюзивну олію Матіоли довголистої, виключно багату на омега-3, вітамін Е і антиоксиданти. Шкіра відчуває себе збалансованою і виглядає відновленою і пружною.

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ ELEMIS Peptide⁴ Night Recovery Cream-Oil:

Матіола Довголиста — рослина, олія якої дуже багата омега-3-альфа-ліноленової кислотою, ключовою незамінною жирною кислотою, яка допомагає зменшити почервоніння і поліпшити пружність і еластичність шкіри.

Олія насіння Перили — цінується своїми лікувальними властивостями, ця пом’якшуюча, легка олія захищає і дбайливо доглядає за шкірою.

Тетрапептид — це дріжджовий пептид, розроблений з використанням передової молекулярної біології і натхненний циркадними ритмами, які допомагають підтримувати власний «синхронізований внутрішній годинник» шкіри.

ЕТАПИ НАНЕСЕННЯ

Наносьте щовечора на попередньо очищену шкіру, уникаючи зону навколо очей. У випадку попадання в очі, ретельно промийте водою.
 

Відео про продукт

Ми в інстаграм @elemis_ukraine