Офіційний дистриб'ютор в Україні

ELEMIS Biotec Skin Energising Cleanser - Гель для вмивання, 200 мл

  • Biotec Skin Energising Cleanser
  • Артикул: 50192 В наявності
    • -25%
    • 1 960 грн.
    • 1 470 грн.


Активуючий очищуючий засіб для шкіри

ПЕРЕВАГИ: очищає, балансує, заряджає енергією

ELEMIS розсуває кордони науки про здоров’я і красу шкіри, виводячи на ринок інноваційну систему BIOTEC, з науково доведеною здатністю підвищувати рівень клітинної енергії шкіри. Фахівці бренду ELEMIS присвятили понад 3 років дослідження і інноваційним розробкам, які увінчалися виходом цієї системи догляду.

Гель для вмивання Активатор Енергії запускає в дію систему активізації енергії шкіри, перезаряджає клітину на 27 %! Забезпечує оптимальну підготовку шкіри для ефективної взаємодії та функціонування, створює динамічне середовище для активації компонентів зволожуючих кремів BIOTEC.

Официальный
Офіційний магазин ELEMIS в Україні
Бесплатная доставка
Безкоштовна доставка за 1-2 дні
скидка
10% знижка на перше замовлення
Накопительные скидки
Накопичувальні знижки до 10%
Подарок
Подарунок до кожного замовлення

Клітинна енергія має вирішальне значення для здоров’я шкіри. Фахівці ELEMIS прагнули розробити систему догляду, яка б створювала потужний турбо-заряд енергії, що впливає зсередини і забезпечує помітні результати на шкірі.

Заряджений комплекс з трьох кислот в енергетизуючому розчині електролітів для сеансу глибокого очищення усуває забруднення і себум з поверхні шкіри і водночас сприяє відновленню балансу шкіри. Тріо кислот — бурштинової, молочної та ферулової — створює ідеальне середовище на шкірі, оптимізуючи кислотність шкіри. Обличчя виглядає свіжим і відпочилим.

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ ELEMIS Biotec Skin Energising Cleanser:

Тріо кислот: бурштинова, молочна і ферулова кислоти — створюють сприятливе середовище на шкірі для оптимальної активації системи BIOTEC.

Розчин електролітів, мінерали і мікроелементи — отримані з морської солі, допомагають поліпшити біоелектричні реакції в клітині і підсилюють клітинний метаболізм.
 

ЕТАПИ НАНЕСЕННЯ

Використовуйте щодня вранці і ввечері. Нанесіть 2–3 натискання помпи на долоні, додайте води і очистіть обличчя. Ретельно змийте водою. При попаданні в очі промийте. Потім нанесіть Денний або Нічний крем BIOTEC.
 

Відео про продукт

Ми в інстаграм @elemis_ukraine