Офіційний дистриб'ютор в Україні

ELEMIS Biotec Day Cream Combination - Денний крем для комбінованої шкіри, 30 мл

  • Biotec Day Cream Combination
  • Артикул: 50199 В наявності
    • -25%
    • 3 584 грн.
    • 2 688 грн.


Денний крем для комбінованої шкіри

ПЕРЕВАГИ: енергізує, оживляє, зволожує

Технологія BIOTEC — патент компанії ELEMIS. Цей денний крем допомагає збільшити клітинну енергію, в складі використовується запатентований комплекс БІО-ЕНЕРГІЯ інкапсульованого цинку і міді, щоб оживити колір обличчя і перезарядити тьмяну, стресовану шкіру. Ідеально підходить для випадків, коли ваша шкіра перестає реагувати на щоденні продукти догляду, якщо ваша шкіра виглядає тьмяною та сірою, коли вашій шкірі потрібно щось інше. Перезаряджає клітину на 27 %! BIOTEC підходить для всіх типів шкіри, для будь-якого віку, а також для жінок і чоловіків.

Официальный
Офіційний магазин ELEMIS в Україні
Бесплатная доставка
Безкоштовна доставка за 1-2 дні
скидка
10% знижка на перше замовлення
Накопительные скидки
Накопичувальні знижки до 10%
Подарок
Подарунок до кожного замовлення

Денний крем BIOTEC Day Cream Combination має науково доведену здатність підвищувати рівень клітинної енергії завдяки вмісту запатентованого комплексу BIO-ENERGY ™, до складу якого входять інкапсульовані цинк і мідь. Тріо кислот у комбінації з електролітами, а також антиоксидантами і пептидами, виділеними з рослини Алісма (Частухи), підсилюють живлення і зволоження шкіри. Помітно покращують тон і тонус шкіри, відновлюють гладкість і молодість. Комплекс ELEMIS BIO-ENERGY ™ активується під час контакту зі шкірою, вивільняючи активні інгредієнти. Інтенсифікує природні біоелектричні процеси шкіри, підвищуючи рівень її енергії і життєвої сили.

Ви можете використовувати систему BIOTEC упродовж місяця для турбо-заряду шкіри або для повторного пробудження шкіри за необхідності. Коли ви повернетеся до своїх попередніх продуктів для догляду за шкірою, ви дійсно побачите і відчуєте різницю. Шкіра знову буде чуйною. Або ви можете вирішити, що хочете продовжувати використовувати BIOTEC довше, щоб ваша шкіра виглядала зарядженою і повною життєвих сил.

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ ELEMIS Biotec Day Cream Сombine:

Тріо кислот: бурштинова, молочна і ферулова кислоти — створюють сприятливе середовище на шкірі для оптимальної активації системи BIOTEC.

Розчин електролітів, мінерали і мікроелементи — отримані з морської солі, допомагають поліпшити біоелектричні реакції в клітині і підсилюють клітинний метаболізм.

ЕТАПИ НАНЕСЕННЯ

Наносьте щоранку на попередньо очищену шкіру обличчя за допомогою BIOTEC гелю для вмивання Активатор Енергії. Потім видавіть 2 фази крему в рівних кількостях на тильну сторону руки. Змішайте їх кінчиками пальців і нанесіть на обличчя і шию масажними рухами для активації.
 

Відео про продукт

Ми в інстаграм @elemis_ukraine