Офіційний дистриб'ютор в Україні

ELEMIS Skin Resurfacing Trio Gift Set - Тріо для шліфовки та сяяння шкіри

  • Skin Resurfacing Trio
  • Модель: 88907 В наявності
    • 2 324 грн.


Ідеальне тріо для гладенької шкіри.

ОЧИЩУЄ, ЗМЕНШУЄ ПОРИ, НАДАЄ ГЛАДКОСТІ

Зробіть шкіру сяючою на святковій вечірці з цим ретельно відібраним тріо революційних засобів динамічного шліфування.

Вартість продуктів окремо (без набору) 4050 грн. Вигода 1726 грн!

У НАБОРІ:

Официальный
Офіційний магазин ELEMIS в Україні
Бесплатная доставка
Безкоштовна доставка за 1-2 дні
скидка
10% знижка на перше замовлення
Накопительные скидки
Накопичувальні знижки до 10%
Подарок
Подарунок до кожного замовлення

У цей святковий сезон відкрийте для себе яскравий і сяючий колір обличчя з цією ексклюзивною колекцією з трьох продуктів.

Революційні формули Dynamic Resurfacing в розкішній подарунковій коробці, яку можна повторно використовувати після свят, а запатентована технологія Tri-Enzyme зробить шкіру гладенькою, сяючою і схожою на скло.

Очисник Dynamic Resurfacing Facial Wash м’яко відлущує шкіру, видаляючи щоденні забруднення, щоб зробити її більш яскравою та рівною.

Забезпечуючи як фізичне, так і хімічне відлущування, пади Dynamic Resurfacing Facial Pads допомагають зменшити пігментацію, пори та нерівну текстуру шкіри одним рухом.

Новинка - Есенція Dynamic Resurfacing Skin Smoothing Essence допомагає оновити і вирівняти текстуру шкіри, одночасно допомагає підвищити видимі результати наступних продуктів у вашому щоденному догляді за шкірою.

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ  ELEMIS Skin Resurfacing Trio Gift Set:

Технологія Tri-Enzyme (представлена у всіх продуктах) - ця ексклюзивна запатентована технологія ELEMIS є комплексом трьох ферментів - папаїну, протеази та субтилізину - для стимулювання природного оновлення клітин шкіри і м'якого, але ефективного оновлення поверхні шкіри.

Білий трюфель (Dynamic Resurfacing Facial Wash) - цей гриб, також відомий як Cocos Poria, заспокоює та підтримує природну мікрофлору шкіри.

Молочна кислота (Dynamic Resurfacing Facial Pads) - натуральна альфа-гідроксикислота (AHA) м'яко відлущує, допомагаючи поліпшити текстуру і тон шкіри.

Березовий сік (Dynamic Resurfacing Skin Smoothing Essence) - це екологічно чиста сира біоактивна рідина, що містить широкий спектр поживних речовин, включаючи фруктозу, сахарозу, магній, марганець, цинк і залізо. Доведено, що березовий сік сприяє зволоженню шкіри.

Ми в інстаграм @elemis_ukraine