Офіційний дистриб'ютор в Україні

  • ELEMIS Подарунковий сертифікат на 4 тис грн

ELEMIS Подарунковий сертифікат на 4 тис грн

  • Gift Voucher 4000 uah
  • Модель: 2020-1 В наявності
    • 4 000 грн.


Порадуйте своїх близьких подарунковим сертифікатом на суму 4000 грн.

Діє для замовлення продуктів домашнього догляду на нашому сайті ELEMIS.COM.UA

Не можете визначитися або не встигли придбати ідеальний подарунок?

Потіште близьких подарунковим сертифікатом на придбання будь-яких продуктів ELEMIS.

Официальный
Офіційний магазин ELEMIS в Україні
Бесплатная доставка
Безкоштовна доставка за 1-2 дні
скидка
10% знижка на перше замовлення
Накопительные скидки
Накопичувальні знижки до 10%
Подарок
Подарунок до кожного замовлення

Подарункові сертифікати ELEMIS.COM.UA дійсні для придбання на нашому сайті. Їх не можна використовувати для придбання СПА процедур. Подарунковий сертифікат дійсний упродовж одного року з дати його придбання. Його не можна обміняти на готівку. Покупки, вартість яких перевищує вартість подарункового ваучера, вимагають доплати. Сертифікат на суму 4000 грн. має бути використаний одноразово для одного замовлення.

Купуючи подарунковий сертифікат, після оформлення замовлення, ми зв’яжемося з Вами для уточнення Імені і Прізвища, для кого Ви придбали подарунок. Одержати консультацію з підбору продуктів можна за нашими телефонами: +38 067 648 64 38, +38 068 596 95 39.

Ми в інстаграм @elemis_ukraine

preview
Сироватки - спеціальні засоби, які активно стимулюють шкіру, піднімають її тонус і цілеспрямовано вирішують недосконалості. Спробуйте наші бестселлери: Dynamic Resurfacing Serum відновлююча сироватка з чотирма квітковими альфа-оксикислотами, селастином і запатентованою технологією Tri-Enzyme, що розгладжує поверхню шкіри, оновлює тон обличчя Pro-Collagen Quartz Lift Serum сироватка, яка забезпечить неперевершений ліфтинг і пружність шкірі, стимулює оновлення клітин і підтримує структуру клітин ULTRA SMART Pro-Collagen Complex•12 Serum клінічно протестована концентрована сироватка, яка містить 12 спеціалізованих макро і мікроводоростей в поєднанні з технологією ULTRA SMART Drone Peptide, призначена усувати ознаки старіння, включно з глибокими зморшками Pro-Collagen Renewal Serum потужна омолоджуюча сироватка, яка є ефективною альтернативою Ретинолу, з клінічно доведеною ефективністю, спрямованою на зменшення зморшок і тонких ліній, засіб одночасно зволожує і підтримує гідробаланс шкіри А ви користуєтесь сиворотка и у щоденному догляді за шкірою? Яка ваш фаворит?❣️