Офіційний дистриб'ютор в Україні

Історія створення бренду ELEMIS

ELEMIS — це…
Британський № 1 luxury бренд догляду за шкірою.

Ваша шкіра, ваше тіло і ваше благополуччя лежить в серці ELEMIS.
Кожна інноваційна формула — це поєднання досягнень науки, хімії та природи, ретельно розроблене командою вчених, відданих своїй справі, а також експертів.

ELEMIS використовує найпотужніші біологічно активні інгредієнти, знайдені як на поверхні, так і в глибинах нашої землі, приділяючи пильну увагу деталям. Новаторські формули і  результати — ось що дійсно є відмінною рисою ELEMIS і змінює Ваше уявлення про догляд за шкірою.


ФІЛОСОФІЯ ELEMIS

Справжні результати
1. Новаторські продукти, призначені для персоналізованого догляду за шкірою, з урахуванням Вашого способу життя. КЛІНІЧНО ДОВЕДЕНІ.

Сила природи
2. Потужні біологічно активні інгредієнти в комбінації з ніжними ессенціальними ароматами. З РУК В РУКИ.

Інноваційний підхід
3. Високоактивні формули із застосуванням передових технологій і досягнень науки. НА КРОК ПОПЕРЕДУ.

Постійний розвиток
4. Непохитна прихильність до гармонії між природою і людством. ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ.

 


СИЛА НАУКИ

Нашою метою завжди був догляд за шкірою і тілом на найвищому рівні і з найбільшою ефективністю. Комбінуючи чудові рослинні і лабораторні інгредієнти, такі як пептиди і антиоксиданти, ми створюємо формули, які проходять клінічне та споживче тестування. Ми прагнемо створювати продукти, які помітно оновлюють і покращують стан шкіри, для досконалих результатів.СИЛА ПРИРОДИ
ELEMIS прагне досліджувати нашу глобальну екосистему і підтримувати її. Рослини, використовувані в нашій продукції, поставляються з усіх куточків земної кулі. Наші вчені ретельно відбирають компоненти, з огляду на їхню унікальність, динамічні властивості і ефективність, майстерно змішують їх  для створення революційних і передових формул.


Ми починаємо з ІДЕЇ, ми створюємо БАЧЕННЯ, ми віримо в наше бачення і втілюємо його в життя. Ми любимо вчитися, подорожувати, творити, ділитися своїми знаннями і рухатися вперед, ніколи не зупиняючись.
ШОН ХАРРИНГТОН
СПіВЗАСНОВНИК & CHIEF EXECUTIVE OFFICER.

У 1989 році Підприємець, Інвестор і Співзасновник Лінда Штайнер мріяла створити роздрібний бренд косметики для догляду за шкірою, «який би містив максимум натуральних інгредієнтів, і без економії на якості». У 1990 році був створений бренд ELEMIS у Лондоні. Ноелла Габріель приєдналася до команди засновників як провідний професійний терапевт і тренер лінійок продуктів ELEMIS. Незабаром до команди приєднався Шон Харрінгтон і додав в асортимент  ELEMIS продукти для професіоналів: для роботи в спа, клініках і салонах краси. Водночас Оріел Франк розширила кордони бренду, розвиваючи ELEMIS за допомогою інноваційного маркетингу, люкс упаковки, дизайну і розробленню нових продуктів.

У 1996 році бренд ELEMIS був придбаний найбільшим в світі постачальником спа-послуг Steiner Leisure, а Лінда Штайнер, вийшовши на пенсію, повністю передала управління компанією Шону, Ноеллі і Оріел. Вони продовжували працювати над «Новим баченням ELEMIS», розвиваючи бренд або покращуючи склади продуктів. Як результат, було розроблено новий логотип, нові барвисті упаковки, і бренд був перезапущений в 1998 році. Ноелла продовжувала створювати нові революційні засоби для догляду в СПА і вдома, в той час як Оріел розробила сучасну концепцію бренду, упаковку і флагманський спа-салон в Mayfair, Лондон.

Сьогодні ця трійка співзасновників як і раніше працює разом з тим самим розробником, спільно створюючи нові методи лікування і продукти, Шон очолює стратегію бізнесу і відкриває нові ринки і канали для бренду ELEMIS.

Шон Харрингтон
Співзасновник, генеральний директор

Шон є рушійною силою глобального розвитку ELEMIS. Будучи провідною фігурою в міжнародній індустрії догляду за шкірою і спа, він очолює цю динамічну компанію з 1990 року. Шон є натхненником в світі засобів для догляду за шкірою, відкриваючи нові можливості для розвитку бренду в кожному куточку планети.

Завжди тестуючи нові ідеї і кидаючи виклик бренду, щоб бути найкращим, Шон розсуває кордони компанії, вимагаючи, щоб кожна нова концепція була кінцевою ідеєю, яку може запропонувати галузь. Якщо концепція не відповідає високим стандартам, він повертається до креслярської дошки, доводячи все до ідеалу.

Ноелла Габріель
Співзасновник, президент

Ноелла є серцем ELEMIS з 1990 року. Вона надихає кожного члена команди на далекоглядне мислення для розвитку бренду, створення унікальних процедур і розролення кожного продукту, що здобуває безліч нагород. Завжди невпинно бореться за вишукані текстури, ароматні компоненти й ефективні склади, — адже кожен товар має приносити реальні результати. Її знання, її пристрасть до навчання відомі у всьому світі. Елітні фахівці від Ноелли проводять ELEMIS процедури для понад шести з половиною мільйонів людей в рік.

Оріел Франк
Співзасновник, керуючий директор в Великій Британії

Оріел знає все, що відбувається в ELEMIS. Вона створює і розвиває кожен аспект бренду — від концепції продукту до розроблення, упаковки, маркетингу, дизайну, роздрібних магазинів і візуального мерчандайзингу. Вона завжди працює над майбутнім, щоб бренд ніколи не стояв на місці. На додаток до продуктів догляду за шкірою від ELEMIS в домашніх умовах, Оріел також створила флагманський СПА-будинок House of ELEMIS в найдорожчому районі Лондона, SkinLab, SpaPod і British Airways ELEMIS Travel Spas.