Офіційний дистриб'ютор в Україні

ELEMIS ULTRA SMART Pro-Collagen Spectacular Gift Set - Набір Ультра Смарт Про-Колаген

  • ULTRA SMART Pro-Collagen Spectacular Gift Set
  • Модель: 78900 В наявності
    • -20%
    • 9 800 грн.
    • 7 840 грн.


Зірки Ультра Смарт

Зволожує, ЗАХИЩАЄ, ЗМІЦНЮЄ. Отримайте видатні результати з цією клінічно доведеною системою догляду проти старіння.

Вартість продуктів окремо (без набору) 14080 грн. Вигода 4280 грн!

У НАБОРІ:

Официальный
Офіційний магазин ELEMIS в Україні
Бесплатная доставка
Безкоштовна доставка за 1-2 дні
скидка
10% знижка на перше замовлення
Накопительные скидки
Накопичувальні знижки до 10%
Подарок
Подарунок до кожного замовлення

Захоплення! Подаруйте собі інтелектуальний догляд за шкірою з цією клінічно доведеною колекцією для розгладження зморшок. Використовуючи всю міць нашого бойового комплексу ULTRA SMART, передові формули лінійки націлені на боротьбу з глибокими лініями і зморшками для досягнення видатних результатів.

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ ELEMIS ULTRA SMART Pro-Collagen Spectacular Gift Set:

Технологія ULTRA SMART Aqua Shuttle — зберігає шкіру зволоженою протягом дня за допомогою екстракту водоростей з повільним вивільненням.

ULTRA SMART LINE FIGHTING COMPLEX — комбінація з трьох сильнодіючих водоростей і помаранчевої африканської бульбіни, вона зменшеншує глибокі лінії і зморшки.

ПЕПТИДНА ТЕХНОЛОГІЯ ДРОНІВ — діє як цільова система доставки, забезпечуючи шкірі необхідний імпульс для зволоження і омолодження.
 

Ми в інстаграм @elemis_ukraine

preview
Сироватки - спеціальні засоби, які активно стимулюють шкіру, піднімають її тонус і цілеспрямовано вирішують недосконалості. Спробуйте наші бестселлери: Dynamic Resurfacing Serum відновлююча сироватка з чотирма квітковими альфа-оксикислотами, селастином і запатентованою технологією Tri-Enzyme, що розгладжує поверхню шкіри, оновлює тон обличчя Pro-Collagen Quartz Lift Serum сироватка, яка забезпечить неперевершений ліфтинг і пружність шкірі, стимулює оновлення клітин і підтримує структуру клітин ULTRA SMART Pro-Collagen Complex•12 Serum клінічно протестована концентрована сироватка, яка містить 12 спеціалізованих макро і мікроводоростей в поєднанні з технологією ULTRA SMART Drone Peptide, призначена усувати ознаки старіння, включно з глибокими зморшками Pro-Collagen Renewal Serum потужна омолоджуюча сироватка, яка є ефективною альтернативою Ретинолу, з клінічно доведеною ефективністю, спрямованою на зменшення зморшок і тонких ліній, засіб одночасно зволожує і підтримує гідробаланс шкіри А ви користуєтесь сиворотка и у щоденному догляді за шкірою? Яка ваш фаворит?❣️